244Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : üyelik sözleşmesi

üyelik sözleşmesi

üyelik sözleşmesi aşağıdaki gibidir.

1. Sitemizde üye user ve misafir olarak takılmak ücretsizdir. sınırsız ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

2. Sesliyanit.com sitemizde operatör, admin, co admin, gibi yetkiler owner dahil ücretsizdir. en yüksek yetki olan Staf1 ve Staf2 yani site sahipliği ve site kuruculuğu almak isteyen arkadaşlar site sahipliği yani staf1 aylık 100 TL en yüksek yetki olan staf2 yani kuruculuk ise aylık 200 TL dir.

3. Sitemizden ücreti karşığlında staf1 ve staf2 yetkisi almış olan kişiler bu ücreti ödedikleri takdirde sitemize bu iki en yüksek yetki ile giris yapabilirler.

4. herhangi bir nedenden dolayı staf1 ve staf2 yetkisini sildirip ücretinin iade edilmesi gibi taleplerde bulunmak kurallarımıza aykırıdır. ücreti ödeyip 1 kez dahi staf1 yada staf2 yetkisiyle sitemize giriş yapmanız demek 1 aylık kullanğımla eş değer tutulur ve 2 gün kullandım 28 günlük param iade edilsin gibi talebiniz reddedilecektir.

5. bir ev kiraladınız ve 3 gün oturduktan sonra ben evi boşaltıyorum 27 günlük paramı iade edin gibi bir talep olamayacağı gibi bu kural sitemizdede geçerlidir.

6. staf1 ve staf2 yetkisini ücret ödeyerek almış olsanız daha her hangibi bir nedenden dolayı sitemize nikinizle her kim tarafından olursa olsun saldırı yapılmış olması sizin sorumluğunuzdadır. saldırı olduğunda yetkiniz iptal edilir. ve ücretiniz kesinlikle iade edilmez.

7. ücretli yetki almış olan üye ve kullanıcılarımız yukarıdaki maddeleri kabul etmiş sayılır.

8. sitemizdeki nikler site kurucusunun yönetimindedir. senin nikin benim nikim diye bir idda yoktur. site yönetiminin uygun gördüğü kişi tüm nikleri kullanabilir. ancak sitemizce yetki yazılmış bir nike başka birisi gelip benim nikimle niye yetki yazdınız diye bir talepte ve itirazda bulunamaz.

9. herhangi bir nedenden dolayı şifresini başkasına veren kaptıran kullanıcı adını ve şifresini başkasına verdiği tespit edilen kişilerin yetkileri silinir.

     Sitemize üye olan yetki alan sitemize maddi destekde bulunan tüm kullanıcılar yukarıdaki kuralları okumuş ve kabul etmiş sayıl.

                                                                              WWW.SESLİYANİT.COM YÖNETİMİ

 

17 Nis 2017 3593 Görüntüleme

2 YORUM YAPILDI

  1. DemirKan.!!

    16/01/2018 01:46  

    güzel bir site

  2. seslichat üyelik sözleşmesi

    09/05/2017 22:32  

    siteden staf1 ve staf2 alan arkadaşlar bu kuralları kabul etmiş sayılır. seslisohbet, seslichat, görüntülü sohbet, sesli sohbet siteleri ve sesli chat sitelerinin yeni lideri sesliyanit sitemize hoşgeldiniz.

Gönder